Kompletné riešenia pre výťahy Facebook Twitter
HOME REKONŠTRUKCIA SERVIS MODERNIZÁCIA NOVÝ VÝŤAH NÍZKOENERGETICKÝ VÝŤAH CENNÍK REALIZÁCIE KONTAKT
 
Kontakt
H&M Lifts s.r.o.
Janotova 433/4
840 04 Bratislava
+421 915 443 593
info@hmlifts.sk
Realizované projekty
H&M lifts - realizácia Skleneného výťahu so šachtou pre ZSSE. Stavba je prihlásená do súťaže stavba roka.H&M lifts - realizácia Skleneného výťahu so šachtou pre ZSSE. Stavba je prihlásená do súťaže stavba roka.
H&M lifts - realizácia Skleneného výťahu so šachtou pre ZSSE. Stavba je prihlásená do súťaže stavba roka.H&M lifts - realizácia Skleneného výťahu so šachtou pre ZSSE. Stavba je prihlásená do súťaže stavba roka.
celá galéria
 
Home > Nízkoenergetické výťahy

Nízkoenergetické výťahy - výťahy budúcnosti

HM EKO DRIVE

Úspora :
Bez mazania Bez mazania
Bezprevodový stroj Bezprevodový stroj
EKO DRIVE pohon EKO DRIVE pohon
Osvetlenie LED Osvetlenie LED
Vysoká záručná doba 5-7 rokov Vysoká záručná doba 5-7 rokov
Pre názornosť, výťahy v obytných domoch dosahujú podľa našich skúseností asi 100 až 120 000 jázd ročne tj. asi 8 500 jázd mesačne a 300 jázd denne.

Naša firma venuje vysokú pozornosť na nízkoenergetické výťahy. Nízkoenergetické výťahy sú vybavené najmodernejšou bezprevodovou technológiou výťahového pohonu. Bezprevodový pohon je účinnejší oproti prevodovým asi o 22 %.

Všetky výťahy pod funkciou HM Eko drive spadajú do energetickej triedy A.

Rekuperácia

Pre náročnejších zákazníkov ponúkame možnosť rekuperácie to jest dodávanie el. energie do siete. Tento stav nastáva pri dobrzďovaní výťahu keď sa výťahový pohon správa ako generátor.

Výťahy vybavené s touto aplikáciou ponúkame zákazníkom hlavne v administratívnych budovách kde prevádzka výťahu je veľmi vysoká.

Informácie z nemeckej výroby Ziehl-Abegg: rada ZETATOP najúspešnejšie bezprevodové pohony
Všeobecné vlastnosť pohonov rady ZETATOP :
Veľký rozsah konštrukčných veľkostí, je ľahké nájsť ideálnu veľkosť pohonov pre Vašu inštaláciu Veľký rozsah konštrukčných veľkostí, je ľahké nájsť ideálnu veľkosť pohonov pre Vašu inštaláciu
Volne dostupný profesionálny software ZETALIFT pre návrh vhodného pohonu Ziehl-Abegg pre výťahovou inštaláciu Volne dostupný profesionálny software ZETALIFT pre návrh vhodného pohonu Ziehl-Abegg pre výťahovou inštaláciu
Rozsah rýchlostí od 0,5m/s do 4 m/s Rozsah rýchlostí od 0,5m/s do 4 m/s
Dostupné priemery trakčných kladiek od 160mm do 600mm (pre priemery lán od 4mm do 14mm a pre poplastované lana) Dostupné priemery trakčných kladiek od 160mm do 600mm (pre priemery lán od 4mm do 14mm a pre poplastované lana)
Certifikované brzdy proti nekontrolovatelnému pohybu smerom hore Certifikované brzdy proti nekontrolovatelnému pohybu smerom hore
Certifikát typovej skúšky bŕzd ESV v súlade s EN81-1/A3 Certifikát typovej skúšky bŕzd ESV v súlade s EN81-1/A3
Všetká dokumentacia dostupná v českom jazyku Všetká dokumentacia dostupná v českom jazyku
Najtichší a najúčinnejší pohon na trhu Najtichší a najúčinnejší pohon na trhu
Made in Germany, kompletná výroba v Nemecku, najvyšší dostupná kvalita "Made in Germany", kompletná výroba v Nemecku, najvyšší dostupná kvalita
Výroba bezprevodových pohonov od roku 1997, najviac skúseností zo všetkých výrobcov Výroba bezprevodových pohonov od roku 1997, najviac skúseností zo všetkých výrobcov
Všetky dodávané výťahy zodpovedajú bezpečnostným pravidlám STN EN-81 Bezpečnostné pravidlá pre konštrukciu a montáž výťahov, časť 1 – Elektrické výťahy a STN EN 81-2 Bezpečnostné pravidlá pre konštrukciu a montáž výťahov, časť 2 – Hydraulické výťahy.
MENU
HOME
REKONŠTRUKCIA
SERVIS
MODERNIZÁCIA
GENERÁLNE OPRAVY
NOVÝ VÝŤAH
NÍZKOENERGETICKÝ VÝŤAH
CENNÍK
KONTAKT
 
H&M Lifts s.r.o.
info@hmlifts.sk
 
Janotova 433/4
840 04 Bratislava
pozri na mape
 
VYJADRENIA
Sme výťahárska firma pôsobiaca v celej Bratislave a jej okolí.
V prípade Vášho záujmu pre uzavretie zmluvy na vykonávanie servisu Vašich výťahov je možnosť prekonzultovať detaily s managerom oddelenia servisu.
Riaditeľ H&M Lifts s.r.o.
Copyright © 2014 H&M Lifts s.r.o.