Kompletné riešenia pre výťahy Facebook Twitter
HOME REKONŠTRUKCIA SERVIS MODERNIZÁCIA NOVÝ VÝŤAH NÍZKOENERGETICKÝ VÝŤAH CENNÍK REALIZÁCIE KONTAKT
 
Kontakt
H&M Lifts s.r.o.
Janotova 433/4
840 04 Bratislava
+421 915 443 593
info@hmlifts.sk
Realizované projekty
H&M lifts - realizácia Skleneného výťahu so šachtou pre ZSSE. Stavba je prihlásená do súťaže stavba roka.H&M lifts - realizácia Skleneného výťahu so šachtou pre ZSSE. Stavba je prihlásená do súťaže stavba roka.
H&M lifts - realizácia Skleneného výťahu so šachtou pre ZSSE. Stavba je prihlásená do súťaže stavba roka.H&M lifts - realizácia Skleneného výťahu so šachtou pre ZSSE. Stavba je prihlásená do súťaže stavba roka.
celá galéria
 
Home > Komplexný servis a opravy výťahov

Komplexný servis a opravy výťahov

U nás je základný servis výťahu stanovený dohodou ako mesačný paušál. Samozrejme ak si zákazník praje iný typ servisu prispôsobíme sa jeho požiadavkám.

Mesačný servis výťahov

Činnosť výťahového technika v súlade s  STN EN 81-1+AC/A2 Činnosť výťahového technika v súlade s STN EN 81-1+AC/A2
Periodické 3 mesačné odborné prehliadky v súlade s STN EN 81-1+AC/A2 Periodické 3 mesačné odborné prehliadky v súlade s STN EN 81-1+AC/A2
Odstraňovanie bežných prevádzkových porúch s okamžitým nástupom Odstraňovanie bežných prevádzkových porúch s okamžitým nástupom max. do 2 hodín denne od 7.00 do 21.00 aj sviatky, nedele čo oceňujú nielen samosprávy ale aj zdravotne postihnutý ľudia
Zabezpečenie vyprosťovacej služby s okamžitým nástupom max. do 20 minút Zabezpečenie vyprosťovacej služby s okamžitým nástupom max. do 20 minút

Typy výťahov, ktoré servisujeme

Vykonávame servis výťahov všetkých typov a nosností ako sú trakčné, hydraulické, osobné aj nákladné. Na tieto výťahy zabezpečujeme aj náhradné diely.

Rozsah servisu výťahov

Náš servis je koncipovaný tak aby paušál zahŕňal čo najväčší rozsah prác a tak aby mal užívateľ čo najmenej starostí s prevádzkou výťahu. Kompletný servis preberieme na seba. Samozrejme v prípade záujmu sme schopní rozsah zmluvy upraviť podľa priania užívateľa.

Rýchlosť servisu výťahu

Aj keď v zmluve ponúkame opravy výťahov do 2 hodín pracovníci našej firmy sa dostavia na poruchu výťahu okamžite po nahlásení . Poruchy odstraňujeme v priemere jednej hodiny čo veľmi oceňujú starší či zdravotne postihnutý ľudia.

Opravy výťahov

Opravy výťahov zabezpečujeme v čo najkratšom časovom termíne.

Ponúkame:
Odstránenie nedostatkov po 6 ročnej odbornej skúške Odstránenie nedostatkov po 6 ročnej odbornej skúške
Opravy strojov, výmenu ložísk, prepuzdrovanie motorov, vyváženie a centrovanie strojov Opravy strojov, výmenu ložísk, prepuzdrovanie motorov, vyváženie a centrovanie strojov
Úpravu interiéru kabíny Úpravu interiéru kabíny
Náhrady rozvádzačov VRN za mikroprocesorové Náhrady rozvádzačov VRN za mikroprocesorové (jednorýchlostné aj dvojrýchlostné)
Výmeny obmedzovačov rýchlosti Výmeny obmedzovačov rýchlosti
Výmeny nosných prostriedkov Výmeny nosných prostriedkov (výťahové laná)
Úpravu protiváhy Úpravu protiváhy
Lícovanie vodidiel kabíny aj protiváhy Lícovanie vodidiel kabíny aj protiváhy
MENU
HOME
REKONŠTRUKCIA
SERVIS
MODERNIZÁCIA
GENERÁLNE OPRAVY
NOVÝ VÝŤAH
NÍZKOENERGETICKÝ VÝŤAH
CENNÍK
KONTAKT
 
H&M Lifts s.r.o.
info@hmlifts.sk
 
Janotova 433/4
840 04 Bratislava
pozri na mape
 
VYJADRENIA
Sme výťahárska firma pôsobiaca v celej Bratislave a jej okolí.
V prípade Vášho záujmu pre uzavretie zmluvy na vykonávanie servisu Vašich výťahov je možnosť prekonzultovať detaily s managerom oddelenia servisu.
Riaditeľ H&M Lifts s.r.o.
Copyright © 2014 H&M Lifts s.r.o.